EĞİTMENLER

Ebru DENGİZ

Reiki, 2002 yılından bu yana hayatımda… Son 12 yıldır da eğitim veriyorum. Yıllar geçmesine rağmen, severek uyguladığım ve her zaman destekleyici etkilerini gördüğüm harika bir enerji. Kişinin enerji alanındaki ruhsal, zihinsel, fiziksel ve duygusal öğeler üzerinde çalışarak, gerçek dengeyi sağlıyor. Reiki öğretirken temel amacım, öğrencilerimin Reiki’nin gerçek ruhunu bulmalarına yardımcı olmak. Bu kimisi için fiziksel bir ağrıyı dindirmek, kimisi içinse hızlı ve stresli yaşam koşturmacasında ruhunu sakinleştirmek veya duygusal bir yarayı iyileştirmek olabiliyor. Reiki’nin gerçek ruhu sevgidir. Reiki anlamında bağlılık veya bağımlılık içermeyen ilişkiler kurmaya çalışıyorum öğrencilerimle. Çünkü herkesin ruhsal rehberinin yine kendisi olabileceğine inanıyorum. Tek yapabileceğimiz onu dinlemeyi öğrenmek.

I Ching ise 1999 yılından bu yana hayatımda. Konfüçyüs’ün hayranlıkla katkıda bulunduğu Çin klasiklerinden ve en az 5000 yaşında, gerçek bir bilgelik ürünü. I Ching konusunda Temel ve İleri seviye olmak üzere seminerler veriyorum. I Ching ile ilgili kendi yazdığım, derlediğim veya tercüme ettiğim tüm makalelere www.soulworks.co sitemdeki I Ching linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Meditasyon, kendimi bildim bileli uyguladığım bir pratik. Zaman içinde teknik ve detaylarda gelişse de özünde hep aynı şifalandırıcı gücü taşıyor. Günlük hayatın akışı içinde bizi etkileyen tüm korkular, endişeler, güvensizlikler, hayal kırıklıkları ve tüm diğer duygularımızın köklerini meditasyon pratikleri ile araştırıyorum. Ruhsal ve duygusal alanlardaki blokajları ise en yumuşak şekilde çözüyor. Özellikle şifa amaçlı meditasyonda afirmasyonlarla desteklenen yaratıcı alanımız, etkin bir terapi ve destek de almış olur. Farkındalık ve şifa ile dolu gerçek bir meditasyon deneyiminin yerini çok az şey tutabilir. Bu, tam anlamıyla kendi ‘iç dünyamıza yolculuk’ tur. Sitede gördüğünüz tüm meditasyonları Reiki enerjisi ile yapıyorum. Meditasyonun en etkili şifa ve içsel dönüşüm araçlarından biri olduğunu düşünüyorum. Daha önce hiç meditasyon yapmamış biri bile tek bir meditasyonda farkı deneyimleyebilir.

Eğitim seminerlerimi genelde İstanbul-Avrupa yakasında düzenliyorum. Tüm eğitimler, makaleler, güncel duyuruları SOULWORKS.CO sitemden takip edebilirsiniz.

İletişim: ebru.dengiz@yahoo.com

Seminer programlarımı email olarak almak için, aşağıdaki kutucuğa e-mail adresinizi yazabilirsiniz.1 thought on “Ebru DENGİZ

  1. Sevgili Ebru hanim, ben usui reiki 1.asama icin sizden egitim almak icin bilgi rica etmekteyim. Bire bir egitim olanaginizin olup olmadigini ogrenmek ieterim. Bu konuda bana geri donus yaparsaniz sevinirim. Sevgiyle kalin …

    Idil Yalcin
    05326333030

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.